Biz Kimiz?

Kablo İmalat San. Dış. Tic. Paz. A.Ş. bünyesindeki GÖLDAĞI KABLO fabrikası ülkemizin sahasında en yeni,en modern makinelerinden oluşan kablo üretim tesisine sahip, lider kuruluşlarındandır. GÖLDAĞI KABLO TSEN ISO 9001:2015 kalite standardı ile kalite sistemini oluşturmuş, TSE HAR standartlarındaki uygulamalarıyla müşterilerimizin beklentilerine cevap veren kaliteli ürün yelpazesine sahip olmuştur.

Şirket politikası müşterilerimize kaliteli hizmet ve ürün sunmak olan firmamızın 15.000 m2 kapalı alanda teknolojiye ayak uyduran modern makine parkıyla 220 kişilik genç ve dinamik kadrosuyla çalışmalarına devam eden bir tesis haline gelmiştir.

Yeniden yapılanma, kurumsallaşma çalışmalarını günümüz şartları ve çalışmalarına, akademik bilgiye, bilimselliğe, yatırım yapmaya devam etmektedir.

GÖLDAĞI KABLO Kalite Anlayışı tüm çalışanların aktif olarak katıldığı ve dengeli olarak paylaştığı sorumluluktur. Şirketimiz için kalite değişen koşullara göre yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayan yüksek kalitenin sağlanması, firmamızın güvencesidir. Kalite sistem yönetimimizde hedefimiz, kusurlu üretimin ayıklanması değil! kusursuz üretime ulaşmaktır. Sürekli ve bilinçli bir eğitimle donatılmış çalışanlarımızın aktif katılımları ile ürün yelpazemizde kalitenin öncüsü olmak, doğaya zarar vermeden hizmet vermek ana politikamızdır.